Momentálně hledáme kolegy na tyto pozice

DTP operátor / grafik

Sháníme kolegy a kolegyně co mají chuť pracovat, jsou zodpovědní a rádi se naučí i to co bude zrovna potřeba. Náplní práce pro operátora DTP bude kontrola a příprava tiskových dat pro další zpracování a jejich následný tisk. Dále zpracování objednávek z tiskového e-shopu.
Uchazeč musí ovládat balík Adobe především InDesign, Illustrator a Photoshop a pojmy typu spadávka, přetisk, SRA3, V1 mu nejsou cizí. V neposlední řadě je pečlivý, samostatný a má smysl pro humor.

Obsluha digitální tiskárny

Pro pozici pracovníka v oblasti tisku bude náplní práce jen obsluha digitálního tiskového stroje a tisk zakázek. Není to tak složité jak to zní. Je to klidná a čistá práce vhodná i pro ženy. Po zaškolení uvidíte, že to není žádná raketová věda. Vhodné i pro osoby bez předchozí praxe.


Nabízíme: Práci na HPP nebo ŽL. Pravidelnou výplatu již 5. den v měsíci. Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy a plné hrazení přesčasů. Sick days. Své životopisy posílejte na kariera@posekany.cz, nebo přineste rovnou k nám do tiskárny. Poté budete přizváni na osobní schůzku, kde dáme dobrou kávu a uvidíme co dál.