Způsoby dopravy

DPD (dříve GEIS)

100Kč (bez DPH 21%) Klasická kurýrní doprava s odzkoušenou spolehlivostí. Váše zásilka dorazí hned druhý den po předání dopravci až před Vaše dveře.

Osobní odběr

Zdarma. Jakmile od nás dostanete e-mail potvrzující dokončení objednávky, můžete se vydat k nám do tiskárny a zakázku si vyzvednout osobně! Jak se k nám dostanete najdete zde.

Rozvoz po Českých Budějovicích

Zdarma. Jste-li z Budějic, můžeme Vám zakázku po předchozí domluvě dovézt kam budete potřebovat. Budějickým firmám tak denně rozvážíme jejich tiskoviny dle potřeby.

Jak dlouho trvá výroba?

Níže uvádíme nejběžnější lhůty zpracování standardních objednávek. Jsou vždy platné od chvíle kdy je schválena grafika k tisku (ať už Vámi, pokud jsme Vám poslali náhled před tiskem, nebo našim grafikem, který posoudí, zda jsou data, která jste nám zaslali vhodná pro kvalitní tisk).
Pokud máte specifické požadavky, vždy se s Vámi domluvíme na individuálním termínu.

Termíny u vybraných produktů se dají za příplatek i změnit na rychlejší variantu zpracování. Nabízíme tři varianty: Standardní rychlost zpracování (bez příplatku), Expresní (50% příplatek), Ultraexpresní (100% příplatek). Pokud tedy na zakázku chvátáte, máte možnost proces urychlit.

Zpracováváme vždy expresně. Pošlete-li svou objednávku do 13 hodin, můžete si je vyzvednout druhý den ráno u nás v tiskárně. Případně se telefonicky domluvit na dřívějším odběru, pokud hodně spěcháte. Samozřejmě bez příplatku.

Běžné tiskoviny

Vizitky, plakáty, letáky a ostatní běžné tiskoviny zpracováváme do 48 hodin od přijetí platby (online platby). Požadujete-li přidat k tisku také laminaci, doba expedice se prodlužuje o jeden den.

Velkoplošný tisk & samolepky

Veškerý velkoplošný tisk (bannery, rollupy, plakáty, samolepky aj.) zpracováváme do 3 pracovních dnů.

Náročnější tiskoviny

Jako jsou kalendáře, šité a lepené brožury, nebo větší ofsetové zakázky, zpracováváme do 5 pracovních dnů.