Způsoby dopravy

DPD (dříve GEIS)

100Kč (bez DPH 21%) Klasická kurýrní doprava s odzkoušenou spolehlivostí. Váše zásilka dorazí hned druhý den po předání dopravci až před Vaše dveře.

Zásilkovna

80Kč (bez DPH 21%)
Zásilkovna se zařadila mezi nejoblíbenější dopravce v roce 2020, kdy její popularita rostla zvláště v porovnání s Českou poštou nejen díky nízkým nákladům na přepravu zásilek do 10 kg ale také rychlostí – do druhého dne je vaše zásilka většinou na místě odběru, podá-li se včas a odběrné místo ji naskladní a pošle Vám informaci o vyzvednutí.

Rozvoz po Českých Budějovicích

Zdarma. Jste-li z Budějc, můžeme Vám zakázku po předchozí domluvě dovézt kam budete potřebovat. Budějckým firmám tak denně rozvážíme jejich tiskoviny dle potřeby.

Osobní odběr

Zdarma. Jakmile od nás dostanete e-mail potvrzující dokončení objednávky, můžete se vydat k nám do tiskárny a zakázku si vyzvednout osobně! Jak se k nám dostanete najdete zde.

Jak dlouho trvá výroba?

Níže uvádíme nejběžnější lhůty zpracování standardních objednávek. Jsou vždy platné od chvíle kdy je schválena grafika k tisku (ať už Vámi, pokud jsme Vám poslali náhled před tiskem, nebo našim grafikem, který posoudí, zda jsou data, která jste nám zaslali vhodná pro kvalitní tisk).
Pokud máte specifické požadavky, vždy se s Vámi domluvíme na individuálním termínu.

Termíny u vybraných produktů se dají za příplatek i změnit na rychlejší variantu zpracování. Nabízíme tři varianty: Standardní rychlost zpracování (bez příplatku), Expresní (50% příplatek), Ultraexpresní (100% příplatek). Pokud tedy na zakázku chvátáte, máte možnost proces urychlit.

Běžné tiskoviny

Vizitky, plakáty, letáky a ostatní běžné tiskoviny zpracováváme do 48 hodin od přijetí platby (online platby). Požadujete-li přidat k tisku také laminaci, doba expedice se prodlužuje o jeden den.

Velkoplošný tisk & samolepky

Veškerý velkoplošný tisk (bannery, rollupy, plakáty, PVC samolepky aj.) zpracováváme do 4 pracovních dnů.

Náročnější tiskoviny

Jako jsou kalendáře, šité a lepené brožury, nebo větší ofsetové zakázky, zpracováváme dle domluvy.