Vytvořit vlastní vizitku

Máte již svůj návrh vizitky? Přejděte sem: Klasické vizitky


DOPORUČUJEME TVOŘIT NA PC | TISKNEME VŽDY EXPRESNĚ!*

AKCE: Objednejte alespoň 300ks a my přidáme dalších 200ks jako dárek!
(Platí do 28.2.2021)

Pro objednání většího množství tohoto produktu nás prosím kontaktujte na kalkulace@posekany.cz
Vypočítáme pro Vás individuální zvýhodněnou cenu.

Tvorba vlastní vizitky online

Staňte se designerem! Vytvořit si vlastní vizitku je snadné. Klepněte na tlačítko Vytvořit vlastní vizitku, dejte našemu nástroji pár vteřin než se načte a můžete stylovat podle sebe! Pravidelně budeme přidávat nové šablony ať je vždy z čeho vybírat!

Všechny naše klasické vizitky jsou tištěné na kvalitní bílý křídový papír o hladkém matném, nebo lesklém povrchu. Na výběr zde máte klasický vizitkový papír o gramáži 350g, který je kvalitnější než běžné 200-250g  papíry. Můžete si však zvolit i variantu pevnější – 400g papír, jehož kvalitu v ruce skutečně pocítíte!

Nabízíme také tisk luxusních vizitek online s různou strukturou povrchu pro Vaše exkluzivní zákazníky. Koukněte na : Luxusní vizitky

Odolnost a vzhled zvýší vizitky s laminací. Nabízíme aplikaci matné laminace pro sametový efekt povrchu a zjemnění barevnosti vizitek, nebo lesklou laminaci pro zvýraznění barevnosti a kontrastu. Zvláště černá barva dostane výrazný efekt a stane se mnohem hlubší černou, než bez laminace. Při zalaminování obou stran vizitky nebude docházet k možnému kroucení vizitky.

Zakulacenými rohy, pokud se to hodí k designu vizitky, můžete eliminovat třepení rohů při častém namáhání vizitky a navíc dodáte vizitce zajímavý vzhled.

Zkuste naše vrstvené vizitky (sendvičové, multiloft). Barevné jádro vizitky mezi dvěma vrstvami pevného papíru! To jsou vrstvené vizitky!

 

Doporučujeme používat náš editor na stolním počítači nebo notebooku. Monitor vše zobrazuje přehledněji a tvorba vizitky je pohodlnější. Také psaní na klávesnici výrazně snižuje možnost překlepů a chyb v textu.
Připravili jsme pro Vás šikovný nástroj na vytvoření vlastních vizitek! Klikněte na "Vytvořit vlastní vizitku" a pusťte se do toho - je to skutečně snadné.

  • Krok 1: Nejprve vyplňte požadované vlastnosti v tabulce výše. Chcete-li, připojte poznámku k objednávce.
  • Krok 2: Kliknutím na ikonu "Vybrat šablonu" otevřete náš vizitkový designer.
  • Krok 3: V designeru si zvolte šablonu, která se Vám líbí pomocí ikony vybrat šablonu
  • Krok 4: Vyplňte údaje, které chcete mít na vizitce (Jméno, adresu atd.) a klikněte na tlačítko "Potvrdit".
  • Krok 5: Váš vlastní návrh je přidán do nákupního košíku! Můžete rovnou objednat, nebo pokračovat v nákupech.

 

*Vizitky vytvořené přes náš designer zpracováváme a posíláme přednostně, pokud neobjednáváte i jiný produkt, který bude mít delší dobu zpracování. V tom případě zašleme vše najednou, až budou všechny vaše objednávky připravené.